Zapraszamy miłych gości!
Życzymy smacznego i przyjemnego pobytu w naszej Chatce

piękne widoki

Możliwość podziwiania panoramy roztaczającej się na Karkonosze, Rudawy Janowickie i Góry Kaczawskie.

Pyszna kuchnia

Specjalizujemy się w kuchni polskiej, opierając menu o sprawdzone przepisy i oryginalne produkty.

PARKING

Na terenie obiektu zapewniamy naszym gościom duży parking na auta osobowe, ciężarowe i autobusy.

o Chatce niedźwiadka

sala restauracyjna

Restauracja Chatka Niedźwiadka znajdująca się w miejscowości Dziwiszów położonej koło Jeleniej Góry otworzyła swoje podwoje w maju 2007 roku.

Chatka Niedźwiadka to stylowy lokal, zbudowana jest z ciosanych bali świerkowych co nadaje jej bardzo oryginalny wygląd. Wnętrze restauracji również w drewnie, urządzone w stylu regionalnym to dwie sale dla gości (łącznie 68 miejsc), antresola (10 miejsc), bar, zaplecze kuchenne, sanitariaty. Panuje tu swojska i ciepła atmosfera.

otoczenie Chatki niedźwiadka

ogród

Przestronny i duży taras (60 miejsc) daje możliwość podziwiania panoramy roztaczającej się na Karkonosze, Rudawy Janowickie, Góry Kaczawskie i spożywania posiłków i napojów na świeżym powietrzu.

Można także posiedzieć w altanie zbudowanej na wodzie, gdzie panuje niepowtarzalna atmosfera (16 miejsc, samoobsługa).

Na terenie posesji znajdują się dwa trzy zabaw dla dzieci. Chatka Niedźwiadka dysponuje także ogródkiem letnim. Atrakcją jest duży staw hodowlany, z którego pozyskuje się rybę do konsumpcji.

bkjkj-25gfd
bkjkj-20-df
bkjkj-11gf
bkjkj-3vd
Chatka niedźwiadka

położenie

Położenie tego obiektu ma wiele zalet, panuje tu cisza i spokój ponieważ jest oddalony od głównej, dojazdowej drogi do Jeleniej Góry (ul. Wrocławska) około 1 km.

Dojazd do Nas od Maciejowej w prawo przed Centrum Motocyklowym w stronę Jeleniej Góry, a w lewo za Centrum Motocyklowym w stronę Wrocławia, oraz od strony Dziwiszowa kierunek  Jelenia Góra – Legnica za boiskiem w prawo. Restauracja Chatka Niedźwiadka dzięki położeniu jest doskonałą bazą wypadową do górskich wycieczek, wycieczek rowerowych, a w okresie zimowym na narty, oraz organizowania imprez Off-Road-owych, wypadów na Quad-ach i motocyklach i innych imprez.

W perspektywie planu rozbudowy restauracji powstaną również miniatury domków letniskowych z bali z tarasami położonych nad stawem z widokiem na Śnieżkę i pasma górskie.

opinie gości